ANUNTURI PUBLICE

PERSOANELE CARE AU OBLIGATIA CA PANA LA DATA DE 15 IULIE 2018 SA DEPUNA DECLARATIA UNICA PRIVIND IMPUNEREA VENITURILOR.

DISPOZITIA PRIMARULUI PENTRU ORGANIZARE CONCURS : AICI

La Bibliografie se adauga punctul - 12. CONSTITUTIA ROMANIEI - REPUBLICATA

Dispozitia Primarului pt organizare concurs: click aici

Anunt angajare buldoexcavator, organizat in data de 29 dec 2015, ora 10:00 = ANUNT

Oferta vânzare teren extravilan: apasa aici

Anunt
          Potrivit OUG nr. 70/2011, familiile si persoanele singure cu venituri de pana la 615 lei/ membru de familie care utilizeaza pentru incalzire lemne, beneficiaza de ajutor lunar pentru incalzirea locuintei pe perioada sezonului rece (nov÷dec 2011 si ian ÷ martie 2012).
       Ajutorul pentru incalzirea locuintei se acorda pe baza de cerere si declaratie pe proprie raspundere privind componenta familiei si veniturile acesteia.
       Formularele (cerere si declaratie) sunt puse la dispozitie de Primaria Laza - compartimentul Asistenta Sociala sau pot fi descarcate de (click aici).
       Pentru a beneficia de ajutor de incalzire incepand cu luna noiembrie, cererile si declaratiile se vor depune pana la data de 20 noiembrie 2011.

*  Primaria Laza organizeaza in data de 19.10.2010, licitatie - cerere de oferta pentru ,,Amenajare baza sportiva SAM Laza, localitatea Laza, comuna Laza,, , investitia este publicata pe SEAP de unde pot fi descarcate toate documentele (www.e-licitatie.ro) .